PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494642}

Hooligans 2: Do ostatniej krwi

Green Street 2: Stand Your Ground
6,2 29 400
ocen
6,2 10 1 29400
Hooligans 2: Do ostatniej krwi
powrót do forum filmu Hooligans 2: Do ostatniej krwi

znacie jakieś oprócz tego, drugiej części i football factory? pozdro

Marioso

Jeżeli film Hooligans można zaliczyć do "filmów o chuliganach", to polecam.

Marioso

polecam: Cass, 1 połowe filmu rise of the footsoldier

Marioso

Poza wyżej wymienionymi można dodać "I.D." - jak najbardziej polecam!, "Awaydays", remake "The Firm" z 2009.

Marioso

dzięki, jeśli znacie jakieś inne to wpisujcie :)

ocenił(a) film na 5
Marioso

Może nie o 'kibolach' ale b.dobry film "Gang z boiska" - oparty na faktach.

Saori89

Dziękuję:) Zapraszam wszystkich do wpisywania filmów o podobnej tematyce!!

ocenił(a) film na 6
Marioso

I.D. - świetny film o tej tematyce, nieco oldschoolowy.

kamkal91

Wojny na stadionach, to jest raczej dokumentalny film o takiej sytuacji poszczególnych krajii. ;)

jh1991

dzięki, kolekcja się powiększa:)

ocenił(a) film na 5
Marioso

POLECAM(o wiele lepszy od wszystkich Hooligans'ów - http://www.youtube.com/watch?v=s8xLazT2qsc - na torrenty.org można dostać. "Wokoło futbolu".

"Cass" - http://www.youtube.com/watch?v=k7wcm0zCBOw

ocenił(a) film na 6
adas_tcz_filmweb

Lepszy? Chyba żarty sobie robisz.

ocenił(a) film na 5
rock79

Wokoło futbolu jak dla mnie o wiele lepszy od Hooligans'ów. Ruski, bo ruski ale lepszy.

Widziałeś Hooligans 3 ? To jest jakaś kpina. Jakieś niby ustawki gdzie robione są zakłady, a jednej ekipy chuliganów dowodzi policjant.
Cz.1 też nie lepsza. Zwykły jankes co nie potrafił porządnie normalnego ciosu wyprowadzić podczas pierwszej bójki już w następnej się tłukł jak stary wyjadacz. Z resztą co amerykańce mają wspólnego z chuliganką ? Gdyby tam nie grał Elijah Wood to nie byłby ta ten film nagłaśniany.

ocenił(a) film na 6
adas_tcz_filmweb

Mówię o części I. Amerykanie pewnie niewiele mają wspólnego z mordobiciem stadionowym ale jakbyś nie zauważył on pojechał do Anglii. Niezupełnie rozumiem co ma do popularności filmu Elijah Wood? Jest wielu nieporównywalnie bardziej utalentowanych i bardziej popularnych aktorów, którzy zagraliby lepiej, czyniąc i tak już bardzo dobry film - znakomitym. W roli Matta widziałbym np. Ryana Goslinga, który sprawdził się w roli bandziora ("Fanatyk").

ocenił(a) film na 5
rock79

Może dlatego mi nie podchodzi Wood do roli chuligana pamiętając go jak śmigał z pierścieniem, by wrzucić go do wulkanu. Nie podobało mi się także to, że to wszytsko za szybko się tam działo. Przemiana z boidupy co gadał "piłka kopana" w chuligana, który jeszcze ma coś do powiedzenia w ekipie i w jednej ze scen twardo chciał się szarpać z Bower'em, tatuaż zrobiony na piersi po paru widzianych meczach(chyba, że tak bardzo chciał pasować do grupy) i jeszcze wcześniej wspomniane przeze mnie to jak walczył. Na początku machał tymi łapami jakby pływał, a później wiadomo co było.

W filmie mógł nawet jechać do Włoch, ale mi chodzi o to, że to amerykańce zrobili ten film co z chuligaństwem stadionowym nie mają nic wspólnego.

ocenił(a) film na 6
adas_tcz_filmweb

Z ciekawostek:
Do zbadania swojej roli Charlie Hunnam spotkał się z prawdziwymi członkami ICF (the Inter City Firm, nazwę dostali od byłego West Ham - mocnej ekipy chuliganów).

Co z tego, że nakręcili go Amerykanie? Czy tylko Niemcy mogą kręcić filmy o obozach koncentracyjnych?

ocenił(a) film na 5
rock79

Wiem co to "Inter City Firm". Jeździli tymi pociągami zamiast podstawionymi, a potem jeszcze zrobili sobie wizytówki :)

ocenił(a) film na 6
adas_tcz_filmweb

Ale to chyba nie jest film o pociągach...

rock79

Jeżeli choć trochę miałeś wspólnego z klimatem kibicowskim to Green Street Hooligans powinien Cię przyprawić o uśmiech.
To dno. A porównanie do Football Factory jest już totalnie niesmaczne.
Ekipa kręcąca GSH nie miała pojęcia o chuligance. Mdła opowiastka gości, którzy coś tam sobie wymyślili.
Wokoło futbola oddaje mniej więcej ruski klimat.

ocenił(a) film na 1
Marioso

http://www.filmweb.pl/film/Ultra-1990-264830

ocenił(a) film na 6
Marioso

"Skrzydlate świnie"

Marioso

Przypadkowo tu trafiłem ale jedną perełkę Wam dorzucę:
"Proč?" - czeski film z 1987 roku. Absolutna klasyka i absolutna rewelacja. Jeden wyjazd kibiców Sparty Praga bardzo bogaty w atrakcje.... polecam. A drugi , także mało znany to "Arrivederci Millwall" o chłopakach z South Bermondsey i ich eskapadzie na mistrzostwa świata w Hiszpanii. Polecam też wymieniany już Awaydays o chłopakach z Tranmere Rovers. A film hoojligans 2 najlepiej spuścić do toalety - tam gdzie jego miejsce. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones