PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 805
ocen
7,5 10 1 358805
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

Film?!

ocenił(a) film na 1

chyba tylko dla gejkibiców ubóstwiających telenowele, bo właśnie taki poziom reprezentuje ta produkcja

ocenił(a) film na 8
Milionowski

Uznał bym twoją wypowiedz za poważna, gdybym nie zobaczył tego chlamu dla dzieciaków "watchman" ocenionego na 9.

ocenił(a) film na 1
Kroko93

Uznałbym twoją wypowiedź z poważną, gdybym nie zobaczył w twojej wypowiedzi błędów ortograficznych oraz nieznajomości języka angielskiego. Watchmen po prostu nie zrozumiałeś bo jesteś dzieciakiem, twoja psychika jest jeszcze niedojrzała, dlatego nie dostrzegasz ogromu aspektów obecnych w tym filmie, bo chociażby pewnie nie masz pojęcia o historii współczesnej.

ocenił(a) film na 8
Milionowski

Po pierwsze smarku się nie wymądrzaj bo pewnie nadal biegasz do szkółki i mamusia ci szykuje kanapeczki,po drugie nie wpieraj mi,że jesteś wyjątkowy bo oceniłes wysoko bajeczkę dla dzieci o superbohaterach,po trzecie piszę z telefonu i zdarzają się czasami literówki i gdzie ty tu widzisz błąd ort.? A co do filmu,ktoś tu chyba w dzieciństwie nie potrafił grać w piłkę i był popychadłem na wf-ie :)

ocenił(a) film na 8
Kroko93

Pisz co chcesz ja z mojej strony kończę dyskusję bo szkoda mi czasu na pierdoły.

ocenił(a) film na 1
Kroko93

No cóż, ja w kilka sekund miałem pewność, że jesteś ode mnie 3 lata młodszy. Najpierw nick dał pewne poszlaki a następnie fb pewność. Odrobina inteligencji i ty także mógłbyś poznać mój wiek zamiast od razu pisać bzdury, no ale taki już mamy internet i chyba także i społeczeństwo. Jeśli chcesz to zerknij sobie jak wyglądam a sam ocenisz czy byłem popychadłem. Potem możesz także posypać głowę popiołem, przestać brać kasę od rodziców i co tylko sobie jeszcze zażyczysz.

Kroko93

Co prawda wypowiedzi Milionowskiego nawet nie trzeba komentować ale ty też z Watchmenami to pojechałeś po bandzie. Od kiedy to "superbohateryzm" w Watchmenach gra główną rolę? Dzieciaki? Film dostał kategorię R a treści nie zrozumie osoba poniżej 17 lat. W ogóle oglądałeś ten film, a jeżeli tak to czy do końca? Bo śmiem przypuszczać że gdy tylko zobaczyłeś gości w trykotach na zdjęciach filmwebu od razu wrzuciłeś go do jednej kategorii razem z Xmenami, Thorami, Batmanami, Daredevilami, Spidermenami itp itd co akurat dla tego jednego filmu jest bardzo krzywdzące.

ocenił(a) film na 1
Milionowski

Nie dla gejkibiców (choc w sumie dla takich też), tylko dla gejdziewczyn (tzn takich, które kochają Justina i inne tego typu wynalazki:))

Millwall

Twój nick mówi wszystko. You can say whatever you want but "'m forever blowing bubbles"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones