PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 840
ocen
7,5 10 1 358840
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans
ocenił(a) film na 6
tweety77

dokładnie

ocenił(a) film na 7
tweety77

Ee tam, Elijah to dobry aktor. Według mnie poradził sobie. Zresztą chyba taki był zamysł autora, żeby pokazać, że "grzeczny" chłopak też może się dać wciągnąć w coś takiego. Szkoda, że oceniacie go przez pryzmat jednej roli.

ocenił(a) film na 6
immaqueen

no i właśnie poniosła reżysera ułańska fantazja chyba ;)
dla porównania - w filmie "Z odzysku" Jacek Braciak, też o hobbicim wzroście ;) dał radę w roli gangstera. natomiast Frodo wypowiadający teksty "uzależniłem się od agresji...", "żyłem na krawędzi..." to po prostu komedia albo fantastyka :D jestem na nie, sorry.

użytkownik usunięty
tweety77

A mnie właśnie pasował do tej roli. Śmiałabym się, gdyby obsadzili go w roli Pete'a, albo któregoś z jego kumpli.

ocenił(a) film na 4
tweety77

dokładnie...trudno sobie wyobrazić Frodo w bojówce biegającego na ustawki

ocenił(a) film na 10
tweety77

Według mnie zagrał zajebiście i dobrze wpasował się w role lamusa zmieniającego się w prawilniaka.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
tweety77

a co, mieli Stathama obsadzić w tej roli? :D

ocenił(a) film na 6
yeticzek

wtedy film skończyłby się po 5 minutach bo Statham by wszystkich rozwalił ;D obie bojówki

ocenił(a) film na 8
tweety77

Dlatego ciesze się że widziałem najpierw Hooligans a dopiero później przypadkowo przy kolacji urywki Władcy pierścienia :)

ocenił(a) film na 10
tweety77

A mnie się to właśnie podoba ;) Taki mały, niewinny chłopak, zwykły studencik ewoluuje w chuligana i zmienia się na tyle, ze potrafi zawalczyć o swoje ;)

AniusiaWu

Aktor ma potrafić wcielić się w każdą rolę, więc nie wiem o co wam chodzi, to, że w Hooligansie przypomina wam tylko hobbita, to już wasza sprawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones