PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 840
ocen
7,5 10 1 358840
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

O co chodziło tej pindzie? Rozumiem, że obiecała Steve'owi, że go zostawi, kiedy ten wróci do tego,
co robił wcześniej. Ale on nie wrócił, pooszedł chronić jej brata. Znalazł się tam przypadkiem. I nie
dość, że go zostawiła, to przyjechała na wybrzeże (co było totalnym bezsensem... przecież wiedziała
co zrobił jej mąż i jaka może być reakcja tamtej ekipy) i spotęgowała gniew Toma na Pete'a. Więc
Steve został zupełnie sam... Mimo że chciał dobrze. Nie rozumiem jej postępowania... Jak dla mnie
to było zbyteczne i nierozsądne.

nocnyelf

Faktycznie bezsensownie pojechala na wybrzeze, ale mysle ze nie zostawila Steve'a tylko po prostu chciala wyjechac z miasta poniewaz nie bylo tam dla nich bezpiecznie... Pewnie jak Steve wyzdrowial to byli znowu razem, tylko sie przeprowadzili (tak mysle).

ocenił(a) film na 10
nocnyelf

No, pogiglało ją, nie da się ukryć.

ocenił(a) film na 10
nocnyelf

Takie są baby, tego nie ogarniesz:) w dużej ilości filmów znajdzie się taka pinda

ocenił(a) film na 1
nocnyelf

O nic nie chodziło. Baby są po prostu głupie i tyle w temacie.
Poza tym tak pasowało do koncepcji beznadziejnych hollywoodzkich scenarzystów, którzy nie mają pojęcia o chuligance, ale musza czasem napisać scenariusz do filmu o kibicach. Taki by laski sikały a gimbusy się napalały. Albo odwrotnie.

ocenił(a) film na 8
Millwall

Ty śmierdzący idioto. Przecież powiedziała, że musi wyjechać, bo tu nie jest bezpiecznie, co jest chyba dość logiczne.

ocenił(a) film na 8
nocnyelf

Wypraszam sobie te docinki o głupich babach.. Niestety w tym wypadku moja reakcja była taka sama jak Wasza chłopaki: "Co ta kretynka odpier....?!" Ok pojechała no już trudno. Ale przyjechała, zobaczyła (Veni Vidi?) skoro nie miała zamiaru Vici to powinna odjechać i to tak z piskiem opon a nie wysiadać i robić "Ojej ojej.. jejku jejku.." Dałabym filmowi 10 bo reszta była cacy ale końcówka mocno mnie zmierziła i popsuła wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones